O nás

Jsme společnost Rosmont s.r.o. - váš spolehlivý partner pro zemní a výkopové práce, nákladní přepravu, demoliční a bourací práce a násypy.

S firmou Rosmont s.r.o. získáváte komplexní řešení pro vaše stavební a projektové potřeby. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci s každým aspektem vašeho projektu. Kontaktujte nás a dejte nám příležitost vám ukázat, jak můžeme podpořit váš úspěch.

Zemní a výkopové práce

Naše společnost se specializuje na profesionální zemní a výkopové práce pro různorodé projekty. Díky našim zkušeným týmům a moderním technologiím jsme schopni provést výkopy, vyhloubení a vytvoření základů s precizností a efektivitou.

Nákladní přeprava

S naší nákladní přepravou můžete spolehnout na rychlou a spolehlivou dopravu materiálů a zboží na místo určení. Naše moderní vozová flotila a zkušení řidiči zajistí, že vaše náklady dorazí včas a v nejlepším stavu.

Demoliční a bourací práce

Provádíme demoliční a bourací práce s maximální bezpečností a precizností. Bez ohledu na rozsah projektu zajišťujeme kompletní demolice budov, struktur nebo objektů podle vašich potřeb.

Násypy

Násypy jsou ideální pro úpravu terénu a vytvoření optimálních podmínek pro stavby a projekty. S pomocí moderního vybavení a odborných znalostí zajistíme, že násypy budou provedeny efektivně a podle vašich specifikací.

Copyright © 2023